Ul. Siostry Faustyny 70, 30 – 608 Kraków

dr Magdalena Dej

Diecezjalny Doradca Życia Rodzinnego Archidiecezji Krakowskiej.

Z wykształcenia jestem teologiem i geografem. Ukończyłam między innymi studia magisterskie z teologii oraz studia podyplomowe z duszpasterstwa rodzin na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, a także Studium Duchowości w Karmelitańskim Instytucie Duchowości. Posiadam uprawnienia nauczyciela naturalnych metod rozpoznawania płodności (metoda Rötzera). Za swoje najważniejsze życiowe powołanie uznaję bycie żoną i mamą.

W ramach katolickiego poradnictwa rodzinnego koordynowanego przez Fundację Towarzyszenia Rodzinie zajmuję się pomocą małżeństwom i osobom indywidualnym przeżywającym trudności i kryzysy małżeńskie, osobom borykającym się z problemami wychowawczymi z własnymi dziećmi, parom pragnącym pogłębić wiedzę na temat naturalnych metod rozpoznawania płodności, osobom zainteresowanym tematyką sakramentalności związku małżeńskiego i nauczaniem Kościoła katolickiego odnośnie do małżeństwa, rodziny oraz przekazywania życia.

Przyjmuję w Poradni Specjalistycznej Fundacji przy ul. Siostry Faustyny 70 w Krakowie w środy od 12:00 do 14:00 oraz w każdy pierwszy piątek miesiąca od godz. 15:00 do 17:00. Zapisy poprzez formularz ZAREZERWUJ SPOTKANIE.

Formy pomocy w Fundacji
Pomoc prawna
Mediacje rodzinne
Pomoc duszpasterska
Konsultacje MRP
Konsultacje dietetyczne
Macierzyństwo i płodność
Zobacz więcejZarezerwuj spotkanie
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram