Ul. Siostry Faustyny 70, 30 – 608 Kraków

Iwona Koprowska

Jestem Dyplomowanym Nauczycielem Metody Rotzera, Afiliowanym Instruktorem Modelu Creightona Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym i dietetykiem.

Ukończyłam biologię molekularną oraz pedagogikę. Pracę zawodową zaczynałam na Uniwersytecie i w Instytucie Medycyny Pracy. Od ponad dwudziestu lat pracuję z kobietami, narzeczonymi,
małżeństwami na różnych etapach ich życia. Przez wiele lat tworzyłam i aktywizowałam społeczności lokalne mam z małymi dziećmi w Krakowie. Obecnie wspieram podobne grupy.

W Fundacji prowadzę szkolenia i konsultacje indywidualne. Uczę metod rozpoznawania płodności i zaburzeń cyklu. Towarzyszę małżeństwom w diagnostyce i leczeniu niepłodności metodą NaProTECHNOLOGY. Przekazuję wiedzę rodzicom o karmieniu dziecka piersią, która daje im wsparcie w trudnościach i pomaga rozwiać wątpliwości.

Większość swojej aktywności zawodowej i prywatnej skupiam na budowaniu relacji głównie między kobietami. Współtworzę i realizuję warsztaty oraz programy profilaktyczne i edukacyjne dla kobiet, małżeństw i rodziców. Jestem realizatorką programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, „Mama Córce, Kobieta Kobietce”. Entuzjastką i propagatorką Porozumienia bez Przemocy. Od wielu lat wspieram kobiety karmiące jako doradca laktacyjny. Przez wiele lat uczestniczyłam, a potem sama tworzyłam, współtworzyłam i aktywizowałam społeczności lokalne mam z małymi dziećmi w „Ogródku dla Matki i Dziecka” „Integralnych Mamach”, „Macierzance” w Krakowie.

Formy pomocy w Fundacji
Pomoc prawna
Mediacje rodzinne
Pomoc duszpasterska
Konsultacje MRP
Konsultacje dietetyczne
Macierzyństwo i płodność
Zobacz więcejZarezerwuj wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram